Evden Eve Nakliyat

Uygun Evden Eve Nakliyat Hizmeti İle Eşyalarınızı Güvenli, Sigortalı ve Profesyonel Bir Şekilde Taşınsın. Eşyalarınız Adresinizde Ambalajlansın ve De-Monte Edilsin Yeni Adresinizde Montaj Edilsin. Şehir İçi, Şehirler Arası Nakliyat, Ofis  Taşımacılığı Gibi Profesyonel Hizmetlerden Yararlanın.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hemen Bizleri Arayın ve Ücretisz Fiyat Teklifine Sahip Olun.

Whatsapp İletişim

Evden Eve Nakliye Hizmet Detaylarımız

Ücretsiz Keşif & Ekspertiz

Ön İnceleme Raporu için bizlere eşyalarınızın görsellerini Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti eşyalarınızın güvenli ve sigortalı olarak taşımasını sağlıyoruz.

Ambalaj ve Paketleme

Eşyalarınız bizler için çok önemli. Birinci sınıf ürünler ile eşyalarınızı ambalajlayarak hasarsız taşınmasını sağlıyoruz.

Sökme ve Birleştirme

Tecrübeli montaj personelimiz ile eşyalarınızın sökme ve birleştirilmesi sorunsuz olarak yapılmaktadır.

Asansörlü Eşya Taşıma

Modüler Asansörlerimiz sayesinde eşyalarınızı 30 veya 50. Katlara kadar taşıyabiliyoruz.

Eşya Depolama & İstifleme

Eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde nakliyat aracımıza yerleştirilmesi profesyonel istif elemanı yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Uygun Evden Eve Nakliyat ile Ev Taşıma ve Fiyatları konusunda Nakliye Firmaları arasında Ücret ve nakliye şirketleri için en iyi sonucu veren sigortalı aynı zamanda Kurumsal Nakliyat firmasıyız. 20 Yıldan uzun süredir değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliyat hizmeti sunuyoruz ve müşterilerimizin memnuniyeti çok önemli. Taşınmak başlı başına meşakkatli ve yorucu bir işken, taşınmanın bir de şehirler arası veya şehir içi yapılması bunu daha da katlar. Bu yüzden de hemen hemen herkes için şehirler arası taşınma çok göz korkutucu bir durumdur. Biz firma olarak müşterilerimiz için Evden Eve Nakliyat konusunda bulunan tüm zorlukları ortadan kaldırıyoruz. Sunmuş olduğumuz Nakliyat hizmeti güvenilir ve kalitelidir. Eşyalarınızın hiç birisine zarar gelmemesi için çalışıyoruz ve işimizi sigortalı olarak yapıyoruz.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliyat hizmetlerinde en önemli hususlardan birisi de nakliyat ücretlerinin belirlenmesidir. Nakliye işlemleri gerçekleştirilirken, sürpriz olarak çıkartılacak ilave maliyetler hem tüketiciyi mağdur eder hem de kurumsal hizmet anlayışına uygun olmaz. Bu nedenle de şehirlerarası veya şehir içi nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm detayları net olarak belirledikten sonra tüketicilere net nakliyat ücretini belirtebilmek için ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz çerçevesinde şehirlerarası veya şehir içi taşınacak eşyalarınızın tüm detayları belirlenmektedir. Bu çerçevede de taşınacak olan eşyalarınızın hangi mesafeye gideceği, gideceği güzergahta otoyol ücreti, otopark ücreti gibi maliyet oluşturacak hususların olup, olmadığı ve taşıma için ihtiyaç duyulacak ekipman ve personel sayısı gibi detaylar belirlenmektedir. Bu bilgiler ışığında hazırlanan ekspertiz raporu üzerinden Evden Eve Nakliyat belirlenmektedir. 

Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat

Sözleşmeli şehirlerarası veya şehir içi Özel paketleme malzemeleri ile eşyaların güven altına alındığı, sadece ev taşıma işlemlerinde kullanılan nakliye araçlarında taşıma sürecinin gerçekleştirildiği kurumsal nakliyat hizmetleri kapsamında sözleşme gerçekleştiriyoruz. Gideceği şehre göre taşıma süresi 2 ile 3 gün aralığında değişebilen şehirlerarası veya şehir içi nakliyat hizmetleri dahilinde kurumsal sözleşmeler hazırlanmaktadır. Taşınan eşyaların ve vaat edilen nakliye uygulamaları ile ilgili olarak tüm detaylara sözleşme kapsamında yer verilir. Bu şekilde taşıma işleminde doğabilecek her türlü hak kayıplarında tüketicilerin haklarını yasal olarak koruyabilmeleri sağlanmaktadır. Güvenilir ve ekonomik şehirlerarası nakliyat hizmetleri için mutlaka profesyonel ve kurumsal hizmetlerin tercih edilmesi günümüzde hem önem hem de zaruriyet taşımaktadır. Firmamızın şehirlerarası nakliye hizmetleri ile ilgili bilgiler için iletişim numaralarından destek alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

şehirlerarası veya şehir içi Nakliyat hizmeti bilinen aksine evden eve nakliyat sektörünün en zor servislerinden biridir. Bu hizmette eşyaların çok iyi bir şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Kullanılan malzemeler profesyonel olmak zorundadır. Bunla birlikte kullanılan malzemelerin ve çalışanların da profesyonelliği zorunludur. Taşınma süreci boyunca işinizle ilgilenen personellerin tamamı işlerinde uzman ve profesyonel olmalıdır. Uzun yola çıkacak olan eşyaların son derece sağlam ve sağlıklı ambalajlanması gereklidir.

Nakliyat Araçlarımız

Şehirlerarası nakliyat için kullanılan araçların tamamı uzun yol için uygun olmalıdır. Çelik kapalı kasalı araçların içleri sunta ile kaplanmış ve aynı zamanda araçlarımız her türlü hava ve mevsim şartlarına dayanıklıdır. Araçlarımızın kasaları su, toz ve kir geçirmez.

Sigortalı Nakliyat

Şehirlerarası sigortalı nakliyat hizmetimizle eşyalarınızı taşınmadan önce sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyaların taşınma süreci boyunca alabilecekleri hasarlara karşı garantisini veriyoruz. Eşyaların hasar almaması için elimizden geleni yapıyoruz. Ama burunla birlikte eşyaların hasar alma ihtimallerine karşı da sigortalarını yapıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Yasak mı?

Şehirler Arası Nakliyat Yasak Mı? Sorusuna en iyi yanıtı verecek olursak Ulaştırma Bakanlığının Yayınladığı Nakliyat Maddelerine Göre Nakliyat Konusunda Yasak Bulunmamaktadır. Var olan Evden Eve Nakliyat Hizmetiniz en iyi şekilde yerine getirilecektir ama bireysel anlamda seyahat izni almak zorundasınız.

Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık fiyatları belirlenirken eşyalarınızın yoğunluğu, adresten adrese olan mesafe, kat yüksekliği ve kutulama, ambalajlama gibi ek hizmetlere göre hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak için bizleri arayarak fiyat teklifi alabilir, bizlerden eksper talep edebilir veya eşyalarınızın resimlerini veya videosunu WhatsApp üzerinden bizlere gönderebilirsiniz. Talebinize hemen cevap gelecektir.

Eşyaların paketleme hizmeti anlaşmanıza göre değişiklik gösterir. Paketleme hizmeti nakliye şirketi ile görüşülmediği taktirde standart evden eve nakliyat hizmeti geçerli sayılmaktadır ki böyle bir durumda mutfak eşyaları ve ev eşyalarınız sizin tarafınızdan paketlenir, kaba eşyalar ve mobilyaların tamamı nakliye şirketi tarafından demonte edilerek taşınır ve götürüllen adreste montaj işlemi gerçekleştirilir.

Şirketimiz 2+1 büyüklüğündeki evlere 3 kişi, 3+1 büyüklüğündeki evlere 4 kişi ve daha büyük evlere 5+ çalışan göndermektedir. Bu çalışanlardan bir tanesi mobilya demontaj ve montaj ustası olup eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için yeterli tecrübeye sahiptir. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre var olan personel sayımız değişmektedir.

Firmamız ambalajlama işlemleri için Steç folyo ve balonlu naylonlar, endüstriyel battaniyeler kullanmaktadır. Farklı ambalajlama malzemesi taleplerinizi şirket yetkililerine taşımacılık öncesi belirtirseniz talepleriniz yerine dilediğiniz şekilde getirilecektir.

Ülkemizde ve dünyada sürekli olarak gelişim gösteren nakliyat sektörü; oldukça geniş kapsamlı bir faaliyeti içerisine almaktadır. Bu noktada nakliyat sektörünün evden eve nakliyat hizmetlerini ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini de kapsadığını söyleyebiliriz. Yine ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, gemi ve havayolu taşımacılığı da nakliyat hizmetinin kapsamı içerisine girmektedir. Bununla birlikte depolama hizmetleri de nakliyat hizmetlerinin kapsamında yer almaktadır.

Evet, eşyalarınız konum ve değerlerine göre 30 Bin TL ile 50 Bin TL arasında Yapı Kredi Sigorta güvencesiyle nakliye sigortasıyla sigortalanmaktadır.

Elbette ki hemen her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de sigorta yaptırmak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle herhangi bir hasar söz konusu olduğunda bu hasarların telafi edilmesi bu sayede mümkün olacaktır. Şayet nakliyat hizmeti alırken sigorta yaptırmayı istemiyorsanız; bu durumun bir yasal zorunluluğu da bulunmamaktadır. Yani sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamen müşterinin tercihine kalmış bir durumdur. Yalnız şehirler arası nakliyat hizmetlerinde prosedür biraz daha farklı işlemektedir.

Ucuz Evden Eve Nakliyat Bizi Tercih Ettiğinizde Zararlı Değildir Çünkü İşimizi Profesyonelce Yapmaktayız.Elbette ki her bir hizmetin belirli bir maliyetinin bulunduğu hemen herkes tarafından kabul edilen bir husustur. Bundan dolayı normal bir maliyetin altından sunulan hizmetlerin kaliteli olacağını söylemek mümkün olmamaktadır. Elbette ki bu durum nakliyat hizmeti açısından da geçerli olan bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Şayet evden eve nakliyat konusunda bir hizmet satın alacaksanız; mutlaka ayrıntılı bir araştırma içerisinde yer almalısınız. Bu noktada her zaman en ucuz hizmetin en avantajlı bir hizmet olduğunu düşünmemelisiniz.

Elbette ki nakliyat hizmetlerin fiyatları konusu doğrudan bütçemizi etkileyeceği için merak konusudur. Nakliyat hizmetinin fiyatlarının oluşmasında temel maliyetler belirleyici olmaktadır. Bu kapsamda taşınacak eşyanın taşınacağı mesafenin ne kadar olduğu ilk etken olarak karşımıza çıkacaktır. Yine taşınacak eşyanın miktarı da bir diğer unsur olarak karşımıza çıkacaktır. Elbette ki paketleme hizmetinin verilip verilmediği de fiyatlara etki etmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyanın kaçıncı kattan alınacağı ve kaçıncı kata teslim edileceği de fiyatlar üzerine etki edecektir.

Nakliyat sektörü söz konusu olduğunda yanıtı en çok merak edilen soruların başında nakliyat sigortasının kapsamının ne olduğu sorusudur. Esasında nakliyat sigortasının hangi zararları kapsayacağı yapılan sözleşmede yer almaktadır. Eşyaların çalınması ya da aracın kaza geçirmesi sonrasında eşyaların zarar görmesi; sigorta kapsamında yer almaktadır. Yine eşyaların araç içerisinde yanması da sigorta kapsamında yer almaktadır. Taşınma işlemi gerçekleştirmeden önce Sigorta kapsamlarını firma yetkilisi ile detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz.

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Evet ekiplerimizde marangoz, elektrikçi, tesisatçı mutlaka vardır. Mobilyalarınız güvenli bir şekilde sökülür ve taşınılan adreste güvenli bir şekilde birleştirilir. 

Evden eve taşımacılık en az 6 tane personel ile gerçekleşmektedir. 1 marangoz, 1 tesisatçı, 1 elektrikçi olmak kaydıyla kalan 3 personelde teknik elemandır.

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 3 gün önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Her ebatta her marka araçlarımız mevcuttur. Biz Kervan Nakliyat olarak araca göre eşya değilde eşyaya göre araç bulunmaktayız. Ayrıca araçlarımız kapalı, metal kasa ve içi mobilya kaplıdır.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası transferini Türkiye’nin her il,ilçesine kesintisi hizmet vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

 • Adalar Nakliyat Firması

 • Arnavutköy Nakliyat Firması

 • Ataşehir Nakliyat Firması

 • Avcılar Nakliyat Firması

 • Bağcılar Nakliyat Firması

 • Bahçelievler Nakliyat Firması

 • Bakırköy Nakliyat Firması

 • Başakşehir Nakliyat Firması

 • Bayrampaşa Nakliyat Firması

 • Beşiktaş Nakliyat Firması

 • Beykoz Nakliyat Firması

 • Beylikdüzü Nakliyat Firması

 • Beyoğlu Nakliyat Firması

 • Büyükçekmece Nakliyat Firması

 • Çatalca Nakliyat Firması

 • Çekmeköy Nakliyat Firması

 • Esenler Nakliyat Firması

 • Esenyurt Nakliyat Firması

 • Eyüp Nakliyat Firması

 • Fatih Nakliyat Firması

 • Gaziosmanpaşa Nakliyat Firması

 • Güngören Nakliyat Firması

 • Kadıköy Nakliyat Firması

 • Kâğıthane Nakliyat Firması

 • Kartal Nakliyat Firması

 • Küçükçekmece Nakliyat Firması

 • Maltepe Nakliyat Firması

 • Pendik Nakliyat Firması

 • Sancaktepe Nakliyat Firması

 • Sarıyer Nakliyat Firması

 • Silivri Nakliyat Firması

 • Sultanbeyli Nakliyat Firması

 • Sultangazi Nakliyat Firması

 • Şile Nakliyat Firması

 • Şişli Nakliyat Firması

 • Tuzla Nakliyat Firması

 • Ümraniye Nakliyat Firması

 • Üsküdar Nakliyat Firması

 • Zeytinburnu Nakliyat Firması

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  • Adana Nakliyat Firması

  • Adıyaman Nakliyat Firması

  • Afyonkarahisar Nakliyat Firması

  • Ağrı Nakliyat Firması

  • Aksaray Nakliyat Firması

  • Amasya Nakliyat Firması

  • Ankara Nakliyat Firması

  • Antalya Nakliyat Firması

  • Ardahan Nakliyat Firması

  • Artvin Nakliyat Firması

  • Aydın Nakliyat Firması

  • Balıkesir Nakliyat Firması

  • Bartın Nakliyat Firması

  • Batman Nakliyat Firması

  • Bayburt Nakliyat Firması

  • Bilecik Nakliyat Firması

  • Bingöl Nakliyat Firması

  • Bitlis Nakliyat Firması

  • Bolu Nakliyat Firması

  • Burdur Nakliyat Firması

  • Bursa Nakliyat Firması

  • Çanakkale Nakliyat Firması

  • Çankırı Nakliyat Firması

  • Çorum Nakliyat Firması

  • Denizli Nakliyat Firması

  • Diyarbakır Nakliyat Firması

  • Düzce Nakliyat Firması

  • Edirne Nakliyat Firması

  • Elazığ Nakliyat Firması

  • Erzincan Nakliyat Firması

  • Erzurum Nakliyat Firması

  • Eskişehir Nakliyat Firması

  • Gaziantep Nakliyat Firması

  • Giresun Nakliyat Firması

  • Gümüşhane Nakliyat Firması

  • Hakkâri Nakliyat Firması

  • Hatay Nakliyat Firması

  • Iğdır Nakliyat Firması

  • Isparta Nakliyat Firması

  • İstanbul Nakliyat Firması

  • İzmir Nakliyat Firması

  • Kahramanmaraş Nakliyat Firması

  • Karabük Nakliyat Firması

  • Karaman Nakliyat Firması

  • Kars Nakliyat Firması

  • Kastamonu Nakliyat Firması

  • Kayseri Nakliyat Firması

  • Kilis Nakliyat Firması

  • Kırıkkale Nakliyat Firması

  • Kırklareli Nakliyat Firması

  • Kırşehir Nakliyat Firması

  • Kocaeli Nakliyat Firması

  • Konya Nakliyat Firması

  • Kütahya Nakliyat Firması

  • Malatya Nakliyat Firması

  • Manisa Nakliyat Firması

  • Mardin Nakliyat Firması

  • Mersin Nakliyat Firması

  • Muğla Nakliyat Firması

  • Muş Nakliyat Firması

  • Nevşehir Nakliyat Firması

  • Niğde Nakliyat Firması

  • Ordu Nakliyat Firması

  • Osmaniye Nakliyat Firması

  • Rize Nakliyat Firması

  • Sakarya Nakliyat Firması

  • Samsun Nakliyat Firması

  • Şanlıurfa Nakliyat Firması

  • Siirt Nakliyat Firması

  • Sinop Nakliyat Firması

  • Sivas Nakliyat Firması

  • Şırnak Nakliyat Firması

  • Tekirdağ Nakliyat Firması

  • Tokat Nakliyat Firması

  • Trabzon Nakliyat Firması

  • Tunceli Nakliyat Firması

  • Uşak Nakliyat Firması

  • Van Nakliyat Firması

  • Yalova Nakliyat Firması

  • Yozgat Nakliyat Firması

  • Zonguldak Nakliyat Firması